fbpx

DMiNetz Blog

Ankommen! Słownictwo 1 (A1-A2): Podręcznik do nauki języka niemieckiego autorstwa Elke Günzel z polskim tłumaczeniem Agnieszki Kozłowskiej (Ankommen! Deutsch als Fremdsprache lernen 17)

Elke Günzel (Autor)” class=”wp_automatic_gallery” /> Agnieszka Kozłowska (Übersetzer)

Format:
Kindle AusgabePreis

Neu ab Gebraucht ab

Kindle

6" class="wp_automatic_gallery" />

Taschenbuch

12" class="wp_automatic_gallery" />


2 Neu ab 12" class="wp_automatic_gallery" />  • Aufgrund der Dateigröße dauert der Download dieses Buchs möglicherweise länger.
  • Dieses Print Replica Buch bietet interaktive Inhalte. Generation) und von Kindle-Apps für Android-Handys und Tablet-PCs unterstützt werden. Kunden.Price: 6,50 €
(as of May 27,2021 01:51:57 UTC - Details)


W ten sposób ludzie z całego świata uczą się niemieckiego! Każdy, kto dobrze zna niemiecki, z pewnością się tutaj odnajdzie! ANKOMMEN! towarzyszy trzem prawdziwym rodzinom migrantów podczas ich pierwszych kroków w Niemczech. Już w pierwszym tomie poruszane są tematy związane z życiem codziennym, do którego należą m.in.: wizyty w urzędach, poszukiwanie mieszkania i pracy, kupno samochodu oraz zawieranie ubezpieczenia.Słownictwo jest niesamowicie obszerne i umożliwia Ci pasywne rozumienie skomplikowanych struktur językowych w krótkim czasie. Pliki audio z nagraniami kompletnego słownictwa oraz przykładów pomogą Ci ćwiczyć prawidłową wymowę. Kolorowe oznaczenia w słownictwie służą do nauki rzeczowników wraz z rodzajnikami. Zarówno czasowniki rozdzielnie złożone, jak i nieregularne formy czasowników mocnych zostały wyróżnione.W 250-stronicowym zeszycie ćwiczeń do podręcznika ANKOMMEN! znajdują się liczne zadania umożliwiające utrwalanie struktur gramatycznych. Zeszyt ćwiczeń posiada dodatkową część ze wszystkimi rozwiązaniami, a także pliki audio do wszystkich zadań. Pierwszy tom obejmuje poziomy A1 oraz A2. Dostępny niebawem drugi tom kończy się na poziomie B1, natomiast trzeci tom pokrywa poziomy B2 oraz C1 ESOKJ. Wszystkie z wymienionych powyżej tomów zostaną przetłumaczone na język polski.Elke Günzel z ogromnym zaangażowaniem przekazywała swoją wiedzę migrantkom i migrantom będąc nauczycielką języka niemieckiego jako języka obcego przez około 10 lat. Przed rozpoczęciem kariery nauczycielki niemieckiego, muzyki oraz filozofii w gimnazjum, autorka zdecydowała się na wydanie swoich cennych doświadczeń w formie niniejszego podręcznika.Agnieszka Kozlowska jest zamieszkałą w Lipsku absolwentką lingwistyki stosowanej i tłumaczką języka polskiego. W swojej dotychczasowej pracy naukowej, rodowita Gdańszczanka zajmowała się fenomenami mowy nienawiści oraz poprawności politycznej w kontekście prawicowego populizmu. Jej zaangażowanie społeczne sprawiło, że w ostatnim czasie poświęciła się ona dziedzinie języka niemieckiego jako języka obcego, co doprowadziło również do tej kooperacji.

chalkboard, story, blogging

Leave a Reply

Sign up for our Newsletter